Ara 29, 2018
154 Views
0 0

Burçlara Göre Hediye Seçimleri

Written by

2019 yılı için geri sayıma başladığımız bu günlerde sevdiklerinize hediye alırken burçlara göre hediye seçimi oldukça önemlidir. Burcunun özelliğine göre hediye seçimi kişiyi oldukça mutlu edecektir. Şimdi gelelim hangi burç, hangi hediyeleri daha çok sever.

Koç Burcu

Kırmızı renkli iç çamaşırı

Koç burcu kadını için kırmızı büyük bir anlam ifade ediyor. Kırmızı renkte ve şık iç çamaşırı, makyaj malzemesi, elmas taşlı bir yüzük yılbaşında hediye olarak onu çok sevindirecektir. Koç burcu erkeği için ise bilgisayar, sedef tespih veya çakı, ajanda, serüven dolu bir gece yılbaşı hediyesi olarak mükemmel seçimlerdir.

Boğa Burcu

deri çanta

Boğa burcu kadını her zaman zariftir. Boğa burcu kadını için güzel bir çiçek buketi, inci taşlı bir mücevher, kaliteli bir deri çanta, müzik kutusu hediye olarak onu çok sevindirecektir. Boğa erkekleri için ise; yılbaşı yemeği, saat, arabası için bir hediye sevdiğiniz adamı mutlu etmenin basit yollarından biridir.

İkizler Burcu

polar mont

İkizler burcu kadınları için, cep telefonu, beraber bir gece geçirmek, kaşmir kazak, hediye çeki, kitap doğru hediye seçimleri arasında yer alır. İkizler erkeği için ise; power bank, dijital ürünler ve polar bir mont güzel bir hediye olacaktır.

Yengeç Burcu

inci kolye

Yengeç burcu kadınları için en şık hediye hayatını kolaylaştıran mutfak aletleri, inci bir kolye, kaliteli bir kol saati, cam olan eşyalar onu ziyadesi ile mutlu edecektir. Yengeç burcu erkekleri için ise, tıraş makinesi, dinlenme koltuğu, müzik aleti, eski zamanı hatırlatan bir eşya onun için alabileceğiniz hediye seçenekleri içindedir.

Aslan Burcu

erkek eldiven

Aslan burcu kadını için; pahalı bir giyim eşyası, değerli taşlardan yapılmış mücevher, yakut yüzük ve kırmızı güller Aslan burcu erkeği için ise; saat veya çakmak, gösterişli bir kol saati, kaliteli bir eldiven hediye olarak düşünebilir.

Başak Burcu

son çıkan kitap

Başak burcu kadın ve erkekleri genelde aynı özellikleri taşırlar o yüzden hediye seçenekleri aynıdır. Son çıkan kitaplar, minik bir kedi yavrusu, güzel kokulu sabun ve kişisel bakım ürünleri, ametist taşlı takı, hediye çeki kadın ve erkeği mutlu edecek hediyeler arasında yer alır.

Terazi Burcu

kadın parfümü

Terazi burcu kadınları için; mükemmel kokulu bir parfüm, bahar çiçeklerinden bir buket, kitap ve birlikte geçireceğiniz romantik bir yılbaşı. Terazi erkeği için ise anahtarlık, fotoğraf makinesi ve odun kokulu bir parfüm.

Akrep Burcu

erkekler için takım elbise

Akrep burcu kadınları için; yumuşak pelüş oyuncak, afrodizyak parfüm, marka bir saat. Akrep erkekleri için ise takım elbise, saat, arabası için özel bir anahtarlık seçebilirsiniz.

Yay Burcu

fotoğraf makinesi

Yay burcu kadınları için; kaliteli bir fotoğraf makinesi, seyahat çantası, güneş gözlüğü ve kitaplar hediye olarak düşünülebilir. Yay burcu erkeği için ise; kültür kitapları, filmler, eğitim setleri ve dergiler onu mutlu edecektir.

Oğlak Burcu

taba rengi erkek ayakkabı

Oğlak kadınları için pahalı bir ayakkabı, cüzdan, şık bir eşarp, cep telefonu hediye seçenekleri arasında yer alırken Oğlak erkekleri için; saat, deri çanta, kalem seti, toprak rengi ayakkabı şık hediye seçenekleri arasında yer alacaktır.

Kova Burcu

romantik akşam yemeği

Kova burcu kadınları için; orijinal süs eşyaları, yeni çıkan ilginç bir kitap, romantik bir akşam yemeği Kova erkekleri için ise; romantik bir akşam yemeği, özgürlük simgeli bir eşya hediye olarak seçilebilir.

Balık Burcu

tütsüler

Balık burcu kadınları için mum ışığında bir akşam yemeği, deniz kabuklarından yapılmış takılar, şiir kitabı Balık erkekleri için ise, egzotik bir film, rahat eşofmanlar, içki koleksiyonu, tütsüler yılbaşı hediye seçenekleri arasında yer alabilir.

Sizlerde yılbaşında sevdiklerinize hediye almak için onların burçlarından ipuçlarını öğrenerek sevecekleri ve mutlu olacakları hediyeleri alabilirsiniz.

Article Categories:
Astronomi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir